• Výstava KUŘIM

  Tradiční výstava králíků, drůbeže a holubů s regionální účastí Kuřim 2019 se uskuteční ve dnech 12. - 13.října 2019 ve výstavním areálu na ulici Otevřené. Více informací v rubrice Výstava Kuřim.

 • Aktuality

  V letošním roce je naše ZO pořadatelem Oblastní výstavy mladých králíků a mladé drůbeže – 31. 8. – 1. 9. 2019, více v rubrice Výstava Kuřim..

 • Partneři a sponzoři naší výstavy

  Město Kuřim – hlavní partner výstavy, Zahradnictví u Kopřivů Šebrov, SABE spol. s.r.o., Minimax GmbH&Co.KG, PIVNÍ KLUB, AUTOPETR s.r.o., KAMPOS, s.r.o., FALKY spol. s r.o., JOHNY SERVIS s.r.o., KONY trade s.r.o., Restaurace U Mertů, ČESKÝ ROZHLAS BRNO

 • Aktuality

  Počet chovaných plemen králíků jsme rozšířili o další výstavně atraktivní…

 • Nabízíme členství

  Přijďte mezi nás! Informace a formulář přihlášky v rubrice Přihláška do spolku.

 

Ve dnech 29. - 30. 8. 2015 se v Rajhradicích konala 5.Oblastní výstava mladých králíků, jejíž pořadatelem je OOKK Brno. Této výstavy se zúčastnili dva kuřimští zástupci, a to Dagmar Malá s Nb a Miroslav Vlk s Vss.

Jejich výsledky jsou tyto: D.Malá - Nb  S2 + 2 s oceněním 94,0 2 x 94,5 a 95,0 bodů a čestná cena, M.Vlk -  Vss S4 s oceněním 92,0, 2x 93,0 a 94,5 bodů. Výstava se konala za velmi horkého počasí, takže cílem bylo i dovézt zpět vystavované králíky v pořádku domů. 

Copyright © 2019 Český svaz chovatelů Základní organizace Kuřim Rights Reserved.


   logo1             Logo Kurim RGB           oob         statnivs