• Výstava KUŘIM

  Tradiční výstava králíků, drůbeže a holubů s regionální účastí Kuřim 2023 se uskuteční ve dnech 14. - 15.října 2023 ve výstavním areálu na ulici Otevřené. Více informací v rubrice Výstava Kuřim.

 • Aktuality

  Naše ZO rozšířila svoje řady o další členy, včetně mladých chovatelů. Máme co nabídnout….

 • Partneři a sponzoři naší výstavy

  Město Kuřim – hlavní partner výstavy Zahradnictví u Kopřivů Šebrov, SABE spol. s.r.o., Minimax GmbH&Co.KG, PIVNÍ KLUB, AUTOPETR s.r.o., KAMPOS, s.r.o., JOHNY SERVIS s.r.o., KONY trade s.r.o., Steinex a.s., STAPROP, Ekofarma Nelepeč, Pivovar Na Kopečku, Jan Brandtner – stavební, pokrývačské a zednické práce, Ing. Josef Sojka – Nákup a prodej zemědělských produktů a potřeb

 • Aktuality

  Počet chovaných plemen králíků jsme rozšířili o další výstavně atraktivní…

 • Nabízíme členství

  Přijďte mezi nás! Informace a formulář přihlášky v rubrice Přihláška do spolku.

 

Ve dnech 10. - 11. 12. 2022 se na brněnském výstavišti konala 10.Jihomoravská výstava králíků, drůbeže, holubů, okrasného a exotického ptactva MORAVIA Brno 2022. Výstava se stala opět 2.největší výstavou v naší republice. Výstavy se se svými odchovy zúčastnilo celkem 16 kuřimských chovatelů - členů ZO Kuřim. Součástí výstavy byl také tradičně i závod v králičím hopu RABBIT JUMPING MORAVIA, kde měla ZO Kuřim dvě své závodnice - Gabrielu Slavíkovou a Sáru Štěpánkovou. Pojďme se podívat za jednotlivými dílčími výsledky z této výstavy:

Číst dál: Výstava MORAVIA Brno 2022 

Ve dnech 18. - 19. 11. 2022 se v Lysé n.Labem konala celostátní výstava drobného zvířectva. Této výstavy se zúčastnilo se svými odchovy 8 kuřimských chovatelů. Dva z nich byli členy soutěžního týmu v odbornosti králíků (O. Konečný a D. Malá) a svými výsledky přispěli k získání prvenství v celostátní soutěži okresů nejen v odbornosti králíků, ale i v celkové soutěži za všechny odbornosti, kde Oblast Brno získala absolutní prvenství v konurenci 27 okresů z celé ČR. Výsledky kuřimských chovatelů na této výstavě jsou následující:

Číst dál: Celostátní výstava Chovatel 2022

Ve dnech 15. - 16. 10. 2022 se v Ivančicích konala Oblastní výstava králíků, drůbeže a holubů. Této výstavy se zúčastnilo se svými odchovy celkem 17 členů ZO Kuřim. V celkovém hodnocení v rámci soutěže mezi základními organizacemi obsadila ZO Kuřim 3.místo, v odbornosti králíků také 3.místo, v odbornosti drůbeže 4.místo a 6.místo v odbornosti holubů. Výsledky jednotlivých kuřimských vystavovatelů jsou následující:

Číst dál: Oblastní výstava Ivančice 2022

Copyright © 2024 Český svaz chovatelů Základní organizace Kuřim Rights Reserved.