• Výstava KUŘIM

  Tradiční výstava králíků, drůbeže a holubů s regionální účastí Kuřim 2023 se uskuteční ve dnech 14. - 15.října 2023 ve výstavním areálu na ulici Otevřené. Více informací v rubrice Výstava Kuřim.

 • Aktuality

  Naše ZO rozšířila svoje řady o další členy, včetně mladých chovatelů. Máme co nabídnout….

 • Partneři a sponzoři naší výstavy

  Město Kuřim – hlavní partner výstavy Zahradnictví u Kopřivů Šebrov, SABE spol. s.r.o., Minimax GmbH&Co.KG, PIVNÍ KLUB, AUTOPETR s.r.o., KAMPOS, s.r.o., JOHNY SERVIS s.r.o., KONY trade s.r.o., Steinex a.s., STAPROP, Ekofarma Nelepeč, Pivovar Na Kopečku, Jan Brandtner – stavební, pokrývačské a zednické práce, Ing. Josef Sojka – Nákup a prodej zemědělských produktů a potřeb

 • Aktuality

  Počet chovaných plemen králíků jsme rozšířili o další výstavně atraktivní…

 • Nabízíme členství

  Přijďte mezi nás! Informace a formulář přihlášky v rubrice Přihláška do spolku.

 

Tradiční místní výstava králíků, drůbeže a holubů se uskuteční v termínu 14. - 15. 10. 2023 ve výstavním areálu na ulici Otevřená 2 v Kuřimi. Přihlášky a propozice budou k dispozici od cca srpna 2023.

Tradiční podzimní výstava organizovaná kuřimskými chovateli se konala v letošním roce v termínu 8. - 9. 10. opět ve výstavním areálu na ul. Otevřené v Kuřimi. Ve čtvrtek a v pátek byla výstava připravena a v sobotu v ranních hodinách proběhlo posuzování. V letošním roce králíky posuzovali MVDr. V. Šimek, P. Fasora a A. Hellinger, drůbež R. Morávek a P. Kabátová a holuby Ing. P. Gajda, J. Popelek a Ing. K. Král. Celkem bylo na výstavu přihlášeno 165 ks králíků, 177 ks holubů a 39 voliér drůbeže. Celkem výstavu obeslalo 48 vystavovatelů. Počasí výstavě poměrně přálo a tak se těšila velkému zájmu z řad kuřimských i mímokuřimských návštěvníků. V neděli odpoledne byla výstava za účasti starosty města Kuřimi Drago Sukalovského zakončena slavnostním předáním pohárů a čestných cen nejlepším vystavovatelům. Nechyběly ani chovatelské ceny ve formě granulí pro králíky a drůbež a vitamínových přípravků pro holuby. Seznam oceněných a katalog výstavy bude zveřejněn v následujícím příspěvku. Výstava se konala za finančí podpory města Kuřimi a také sponzorů, jejichž výčet je uveden v katalogu výstavy. Letošní kuřimská výstava byla opět skvělou přehlídkou nejen vystavených zvířat, ale i práce jedné z nejlépe fungujících chovatelských organizací. Příští ročník výstavy se uskuteční v termínu 14. - 15. 10. 2023.  

Copyright © 2024 Český svaz chovatelů Základní organizace Kuřim Rights Reserved.